تضمین ارسال سریع

sticker(1)

تمام تلاش تیم دیجی پایا، ارسال سریع سفارشات به مشتریان است و برای همین از روشهای متنوع ارسال و پرداخت استفاده خواهیم نمود. ممکن است روش های ارسال کالا نسبت موقعیت زمانی تغییری داشته باشد و یا اینکه نسبت به هر کالا متفاوت باشد که نوع و هزینه آن در هنگام خرید محصول مشخص خواهد شد.

ارسال از طریق پیک موتوری: ( ویژه شهر تهران )

کلیه سفارشات ثبت در ساعات کاری، همان روز تحویل داده خواهند شد و تحویل سفارشات بعد از ساعات کاری به روز بعد موکول خواهد شد.

ارسال از طریق پست پیشتاز:

پس از تائید و پردازش سفارش، کالای مورد نظر حداکثر طی مدت ۳ روز کاری به مشتری تحویل داده خواهد شد. شما میتوانید با در اختیار داشتن شماره پیگیری مرسوله پستی خود، نسبت به رهگیری کالای ارسال شده از طریق سایت زیر اقدام نمائید:
http://itemtracking.post.ir
کلیه مرسولات پستی تحت پوشش بیمه ارسال قرار خواهد گرفت.

ممکن است روش های مرسوم ارسال و شرکت های مختلف چون تیپاکس و … نیز در ادامه به روش های ارسال اضافه شود که در صورت اضافه شدن اطلاعات و قوانین آن در همین برگه بروزرسانی خواهد شد.

تضمین پرداخت امن و آسان

sticker(1)
  1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به سایت انجام میشود. این روش برای تمامی دارندگان کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
  2.  پرداخت وجه نقد همزمان با دریافت کالا در محل تحویل (مخصوص شهر تهران)
  3.  پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان سیار (مخصوص شهر تهران)

تضمین اصالت کالا

sticker(1)

دیجی پایا اصالت کالای عرضه شده را تضمین می کند و در صورتیکه تردیدی نسبت به اصالت کالای خریداری شده وجود دارد میتوانید با ارتباط با کارشناسان ما، نسبت به عودت کالا اقدام نمائید. در صورت احراز عدم اصل بودن کالا وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده خواهد شد.

email

آدرس ایمیل

info@digipaya.com

user-profiles

شماره تماس

02166989011

clock

ساعات پاسخگویی

شنبه – چهارشنبه : ۸:۳۰ – 18

پنجشنبه : ۹ – ۲۰