شرایط گارانتی محصولات

امکان تعویض در صورت انصراف از خرید

در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده، در کوتاه ترین زمان با واحد ارسال دیجی پایا تماس گرفته و انصراف خود را اطلاع دهید.
در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 48 ساعت غیر کاری می تواند موضوع را به ما اطلاع دهد. در این حالت که باید با تایید کارشناسان دیجی پایا همراه باشد، دستگاه نباید از بسته بندی خارج و پلمپ آن باز شده باشد. همچنین در صورتی که دستگاه با هدیه فروخته شده، هدیه نیز باید همراه کالا بازگردانده شود.
به این موضوع دقت شود که با تغییر در بسته بندی اولیه (پلمپ)، امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.
همچنین توجه داشته باشید که در این حالت هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول، از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری به دیجی پایا اطلاع داده شود.
در ارسال های راه دور، با توجه به بسته بندی استاندارد محصول و دیجی پایا و همچنین بیمه و ارسال از طریق پست پیشتاز (و اعلام شماره مرسوله)، در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت آن به عهده شرکت حمل کننده (پست) می باشد و دیجی پایا تنها با تایید شرکت حمل کننده و برای ساده سازی پیگری مشتریان، اقدام به بازگشت وجه خواهد نمود.
دستگاه و یا محصولات آسیب دیده و لوازم درون آن باید به همان صورتی که مشتری تحویل گرفته به همراه صورت جلسه شرکت پست و فاکتور، برای دیجی پایا ارسال شود.
در صورتی که آسیب، هنگام تحویل قابل مشاهده است بهتر است مشتریان از دریافت آن خودداری نمایند تا سفارش برای بررسی و ارسال مجدد، به دی جی پایا عودت شود.

گارانتی محصولات

ضمانت شرکت وارد کننده و خدمات دهنده

دستگاه های مشمول گارانتی شرکت وارد کننده و یا ارائه کننده خدمات گارانتی، تحت شرایط تعیین شده توسط شرکت ضمانت کننده از خدمات این شرکت ها برخوردار می باشند.
خدمات بازگشت کالای مربوط به این دستگاه ها صرفا برای آسیب دیدگی فیزیکی (شکستگی، خط و خش و آسیب های ظاهری) و مغایرت با اطلاعات وبسایت ارائه می گردد که باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری، به دیجی پایا اطلاع داده شود. سایر خدمات لازم توسط شرکت گارانتی کننده ارائه می شود که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد، و دریافت این خدمات می بایست توسط مشتریان محترم صورت گیرد.
مشتریان محترم در مواجهه با شرکت های حمل و نقل همواره می بایست از قبول سفارشاتی که بسته بندی معیوب و آسیب دیده دارند خودداری نمایند. این مطلب در مورد سایت دیجی پایا نیز صدق می کند، زیرا کالای تحویلی به پست سالم بوده و بسته بندی پست هم کاملا سالن صورت میپذیرد، پس دیجی پایا در صورت بسته بندی معیوب کالا شامل بیمه شرکت پست میشوند و تنها دستگاه هایی شامل ضمانت بازگشت کالا می شوند که در بسته بندی و جعبه سالم برای دیجی پایا ارسال شوند.
تست ضدآب، ضد ضربه بودن و سایر ویژگی های گوشی های موبایل در خصوص کالاهایی که دارای این ویژگی ها هستند توسط اطلاعات اراعه شده از طرف شرکتهای اصلی گوشی و تحت شرایط خاص و با توجه به استانداردهای تولید کننده امکان پذیر است؛ لذا دیجی پایا در قبال تست های انجام شده توسط کاربران، مسئولیتی نخواهد داشت.
ملاک زمان تحویل، تاریخ و ساعت درج شده در رسید مرسوله توسط شرکت حمل کننده است.

شرایط شرکت ارائه کننده خدمات گارانتی

شرایط گارانتی:

  •  داشتن کارت گارانتی معتبر که مدت دوره گارانتی آن سپری نشده باشد.
  •  خدمات گارانتی فقط در محل مراکز مجاز (دفاتر و نمایندگان خدمات) معرفی شده در وب سایت حامی ارائه می گردد.
  •  پذیرش کالا در مراکز خدمات به معنی تایید گارانتی کالا نمی‌باشد و اعتبار گارانتی پس از کنترل موارد ابطال گارانتی و بررسی فنی محصول مشخص خواهد شد. گارانتی فقط شامل کالای اصلی بوده و شامل سایر دستگاهای متصل به آن و قطعات و لوازم جانبی مصرفی نمی گردد.
  •  گارانتی کالا مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل عیوب ناشی از استهلاک، سایش، رنگ‌رفتگی، پوسیدگی، پارگی و خراشیدگی نمی شود.
  •  کالای شامل شرایط گارانتی در صورت عدم امکان تعمیر، با تشخیص مرکز خدمات، با کالای سالم جایگزین خواهد شد.
  •  در صورت نیاز به تعویض کالا و موجود نبودن مدل کالای مشتری بعلت عدم تولبد محصول، کالا با مدل مشابه و با در نظر گرفتن اختلاف قیمت روز، تعویض میشود. در صورت عدم وجود کالای مشابه، با تشخیص مرز خدمات، ارزش کالا محاسبه و به مشتری پرداخت می گردد.
  •  تعداد پیکسل سوخته در صفحه نمایش تا سه عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و تعداد بیش از سه عدد شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش می‌باشد.
  •  مدت گارانتی باتری هر محصول، توسط تولید کننده تعیین می‌گردد.

گارانتی 7 روزه تعویض

شرایط گارانتی بازگشت 7 روزه کالا:

ایراد فنی (سخت افزاری) در دستگاه و یا لوازم جانبی خریداری شده:
در صورت وجود ایراد فیزیکی در محصول خریداری شده حداکثر تا 24 ساعت غیر کاری پس از دریافت، آن را به کارشناسان ما اطلاع دهید.
برای بازگرداندن کالا لازم است محصول در جعبه اصلی خود به دیجی پایا بازگردانده شود لذا جعبه و یا بسته بندی آن را سالم نگاه دارید. توجه داشته باشید هرگونه برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه اصلی و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
ضمانت بازگشت کالا، شامل ایرادات فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه دستگاه) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، نمی‏‏باشد.

وجود مغایرت:

در صورتی که کالای ارسال شده با اطلاعات ثبت شده در وبسایت مغایرت دارد، حداکثر تا 24 ساعت (یک روز) پس از دریافت محصول، موضوع را از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری به دفتر مرکزی اطلاع دهید.
اگر مغایرت از روی اطلاعات جعبه و یا بسته بندی کالا قابل تشخیص است برای استفاده از ضمانت بازگشت، دستگاه نباید از حالت بسته بندی اورجینال (پلمپ) خارج شود.
عکس های از محصولات که در وبسایت درج شده اند، جهت ساده سازی و کمک به مشتری برای خرید راحت تر است و این امکان وجود دارد در برخی جزییات با کالای اصلی متفاوت باشد. معیار وجود مغایرت، مشخصات فنی درج شده در وبسایت گوشی شاپ می‌باشد.

ایراد و یا آسیب دیدگی فیزیکی

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی (مانند خط و خش، شکست شیشه و …) باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول، از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری به گوشی شاپ اطلاع داده شود.
جعبه اصلی دستگاه را سالم نگاه داشته و توجه شود که برای بازگرداندن کالا جعبه اصلی مورد نیاز خواهد بود. برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه اصلی و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

نحوه ارسال کالای مرجوعی ( تصمیم گیری میشود)

لطفا پس از هماهنگی با کارشناسان گوشی شاپ اقدام به ارسال دستگاه نمایید.
دستگاه و تمامی لوازم همراه آن را در جعبه اصلی خود قرار داده و به همراه فاکتور فروش به صورت صحیح بسته بندی نمایید. اگر دستگاه را هدیه کرده اید و فاکتور همراه دستگاه ارسال نشده، شماره سفارش را از حساب کاربری خود در www.digipaya.com دریافت کرده و همراه دستگاه ارسال نمایید.
توجه نمایید که برای بازگرداندن کالا جعبه اصلی مورد نیاز خواهد بود. برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه دستگاه و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. اگر نیاز به شرح موضوع می باشد آن را در برگه ای جداگانه نوشته و درون پاکت فاکتور قرار دهید.
در صورتی که دستگاه را از طریق پست پیشتاز دریافت کرده اید، رسید پستی و یا صورت جلسه پست را به همراه دستگاه ارسال نمایید.
لطفا پیش از ارسال دستگاه، رمز عبور و یا الگوی خود را از روی دستگاه حذف نمایید تا کارشناسان دیجی پایا قادر به تست دستگاه باشند. همچنین اطلاعات شخصی خود را از روی دستگاه حذف نمایید؛ دیجی پایا تعهدی در قبال اطلاعات روی دستگاه نخواهد داشت.

هزینه ارسال:

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی با اطلاعات جداول وبسایت و یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان دیجی پایا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده دیجی پایا خواهد بود.
به یاد داشته باشید که رسید مهر شده شرکت پست نیز همراه دستگاه ارسال شود.

 

رسیدگی به کالاهای مرجوعی

ایرادها و یا مغایرت های اعلام شده، توسط کارشناسان دیجی پایا مورد بررسی قرار می گیرد، و در صورت تایید، دستگاه تعویض شده و یا بنا به درخواست مشتری با دستگاه دیگری جایگزین می شود.
تعویض در صورتی انجام می شود که دستگاه مورد نظر در انبار دیجی پایا وجود داشته باشد. اگر حین رسیدگی به درخواست مشتری، موجودی دستگاه تمام شود، فروشگاه دیجی پایا با انتخاب مشتری دستگاه دیگری برای وی ارسال کرده و یا مبلغ پرداختی به مشتری بازگردانده می شود. البته در صورت انتخاب دستگاه دیگر مابه التفاوت آن به مشتری بازگردانده شده و یا پیش از ارسال، از مشتری دریافت می شود.
همچنین پایان موجودی کالا در انبار فروشگاه دیجی پایا و یا ارزان شدن دستگاه در مراحل رسیدگی به درخواست، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نکرده و فروشگاه دیجی پایا تنها می تواند مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را به وی بازگرداند.
روند رسیدگی به کالاهای مرجوعی پس از دریافت دستگاه که شامل تست و اعلام نظر کارشناسان دیجی پایا می باشد ممکن است حتی تا 72 ساعت به طول بیانجامد. روند تست و اعلام نظر کارشناسان بنا به این موضوع زمانبر است که در برخی موارد نیاز به هماهنگی با شرکت وارد کننده کالا می باشد و همچنین تست دستگاه های الکترونیکی بعضا باید در طول زمان صورت گیرد تا از نبود مشکل اطمینان حاصل شود. البته دیجی پایا تمام سعی خود را انجام خواهد داد تا در اسرع وقت رسیدگی به درخواست مشتری انجام شود.
پس از اعلام نظر کارشناسان، بازگرداندن مبلغ سفارش و یا تعویض کالا ظرف 72 ساعت انجام خواهد شد.

email

آدرس ایمیل

info@digipaya.com

user-profiles

شماره تماس

02166989011

clock

ساعات پاسخگویی

شنبه – چهارشنبه : ۸:۳۰ – 18

پنجشنبه : ۹ – ۲۰