کلیه اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی دیجی پایا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های digipaya تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کاوش تیم اقدام کند.
همچنین از آنجا که digipaya یک وب‌سایت فروشگاهی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

قوانین عمومی روند خرید از فروشگاه دیجی پایا

 1. ثبت سفارش در سایت به منزله رزرو محصول می باشد و دیجی پایا موبایل هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد. سفارش هایی که تا 24 ساعت پس از ثبت، پرداخت نگردند به عنوان لغو شده از طرف کاربر تلقی می‌شوند.
 2.  سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزرو تلقی شده و پس از تایید کارشناسان فروش ارسال خواهد شد.
 3. دیجی پایا موبایل می تواند در صورت مشکوک شدن به هویت شخص سفارش دهنده، سفارش او را تا 48 ساعت به حالت تعویق درآورد. بدیهی است که درصورت محرز نشدن هویت وی، سفارش لغو شده و مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد.
 4. وجود یا عدم وجود کالا در انبار دیجی پایا موبایل کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی انبار پس از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده و سهوا اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد. بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند کالای مشابه یا مبلغ پرداختی مشتری را به حساب وی عودت دهد.
 5. .در صورت اختلال در سامانه پرداخت و یا قیمتگذاری فاحش، مبلغ تراکنش به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد
 6. تمامی سفارشات داخل سایت ظرف مدت نهایت 24 ساعت ( بجز ایام تعطیل ) پردازش خواهند شد و برای بررسی و ارسال آن اقدام می شود.
 7. در صورت ارسال کالایی بجز کالای سفارش داده شده توسط مشتری، مشتری حق دارد کالا را بدون باز کردن پلمپ (مشابه کالای ارسالی) آن با هزینه دیجی پایا به شرکت بازگرداند و مبلغ پرداختی به وی عودت داده خواهد شد، در غیر اینصورت عدم ابراز مرجوعی کالا مبنی بر پذیرش وی تلقی خواهد شد
 8. ارسال با پیک موتوری فقط ویژه شهر تهران بوده و هنگام تحویل کالا ارائه کارت شناسایی معتبر به نام صاحب فاکتور الزامی است.

رجیستری

تمامی محصولات سایت دیجی پایا رجیستر شده هستند و با کد فعالسازی برای مشتری ارسال خواهند شد. لذا مهلت تست و فعالسازی تمامی محصولات 1 هفته بوده و همه مشتریان موظف اند در این مدت تمامی مشکلات مربوطه را به فروشگاه اعلام نمایند. بنابراین مشتریان محترم پس از گذشت یک هفته حق هر گونه اعتراضی را در رابطه با رجیستری از خود سلب می‌نمایند.

حقوق مشتری

 1. مشتری حق دارد پیش از خرید، اطلاعات کامل از نحوه خرید، مشخصات محصول و شرایط گارانتی را از فروشگاه جویا شود.
 2. گوشی تلفن همراه خریداری شده توسط مشتری باید در سامانه شبکه مخابرات کشور ثبت شده باشد (رجیستر شده باشد).
 3. مشتری میتواند سفارش خود را قبل از ارسال لغو کرده و مبلغ سفارش را دریافت نمایند.
 4.  در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی در محل تحویل سفارش به واحد ارسال دیجی پایا بازگشت گردد، هزینه ارسال دوباره محصول از واحد ارسال به مقصد مشتری، به عهده مشتری می‌باشد.

شرایط انصراف و بازگشت محصولات

امکان تعویض در صورت انصراف از خرید

در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده، در کوتاه ترین زمان با واحد ارسال دیجی پایا تماس گرفته و انصراف خود را اطلاع دهید.
در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 48 ساعت غیر کاری می تواند موضوع را به ما اطلاع دهد. در این حالت که باید با تایید کارشناسان دیجی پایا همراه باشد، دستگاه نباید از بسته بندی خارج و پلمپ آن باز شده باشد. همچنین در صورتی که دستگاه با هدیه فروخته شده، هدیه نیز باید همراه کالا بازگردانده شود.
به این موضوع دقت شود که با تغییر در بسته بندی اولیه (پلمپ)، امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.
همچنین توجه داشته باشید که در این حالت هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول، از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری به دیجی پایا اطلاع داده شود.
در ارسال های راه دور، با توجه به بسته بندی استاندارد محصول و دیجی پایا و همچنین بیمه و ارسال از طریق پست پیشتاز (و اعلام شماره مرسوله)، در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت آن به عهده شرکت حمل کننده (پست) می باشد و دیجی پایا تنها با تایید شرکت حمل کننده و برای ساده سازی پیگری مشتریان، اقدام به بازگشت وجه خواهد نمود.
دستگاه و یا محصولات آسیب دیده و لوازم درون آن باید به همان صورتی که مشتری تحویل گرفته به همراه صورت جلسه شرکت پست و فاکتور، برای دیجی پایا ارسال شود.
در صورتی که آسیب، هنگام تحویل قابل مشاهده است بهتر است مشتریان از دریافت آن خودداری نمایند تا سفارش برای بررسی و ارسال مجدد، به دی جی پایا عودت شود.

email

آدرس ایمیل

info@digipaya.com

user-profiles

شماره تماس

02166989011

clock

ساعات پاسخگویی

شنبه – چهارشنبه : ۸:۳۰ – 18

پنجشنبه : ۹ – ۲۰